پروژه ی بنگاه معاملات ملکی با ASP.NET با داکیومنت | هستی پروژه

پروژه ی بنگاه معاملات ملکی با ASP.NET با داکیومنت

تجارت الکترونیک فرآیندی است که به وسیله آن کلیه محصولات اعم ازمحسوس یا نا محسوس از طریق شبکه های ارتباطی رایانه ای، مخابراتی و یا هر دو خرید و فروش می شود. تجارت الکترونیک مفهوم گسترده ای دارد و تنها محدود به مبادلات و تراکنشهای انجام شده بر روی اینترنت نمی شود، بلکه کلیه تراکنشهای مالی که از طریق شبکه های مخابراتی و ارتباطی رایانه است را فرا می گیرد.

امروزه تجارت الکترونیک در تمام زمینه ها خود را نشان داده است. یکی از این زمینه ها بنگاه معاملات ملکی و مسکن وبحث خریدوفروش آن می باشد که با همکاری تیم برنامه نویسی وب هستی پروژه این پروژه برای شما ایجاد شده است. این پروژه در دو سطح دانشجویی با امکانات محدود و در سطح تجاری با امکانات گسترده مناسب برای تمام بنگاه دارانی که می خواهند به جز فضای عادی جامعه در فضای سایبری و مجازی که این روزها در کشورمان پیشرفت چشمگیری داشته است حضور یابند. داشتن این وبسایت در نسخه ی حرفه ای همراه با بخش طراحی دلخواه به صورت منحصربفرد برای شما به تمامی افراد صاحب این شغل توصیه می گردد.

در ادامه تصاویری از محیط وب سایت و سایر امکانات آن را می بینیم.

اجرای برنامه با شروع از صفحه index.apsx آغاز می گردد در این قسمت خانه هایی که جهت فروش ارائه گردیده اند  به همراه عکس و جزئیات آنها نمایش داده می شود. کاربر جهت خرید خانه می بایست بر روی گزینه خرید کلیک نماید با کلیک بر روی این گزینه به صفحه OrderShopping.aspx منتقل می گردد. که در این مرحله می تواند فرایند خرید خود را تکمیل نماید.

جهت ورود به سامانه با کلیک بر روی دکمه ورود در صفحه اصلی و با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود می تواند وارد سامانه گردد.

و یا در صورت نداشتن نام کاربری یا کلمه عبور می تواند از منوی ثبت نام نسبت به ثبت نام و اخذ نام کاربری و کلمه عبور جدید اقدام نماید.

جهت مشاهده خانه های اجاره ای نیز از طریق منوی اجاره می تواند تمامی خانه های اجاره ای را مشاهده نماید و در صورت نیاز آنها را اجاره نماید.

هر کاربر با در دست داشتن نام کاربری و کلمه عبور خود می تواند اطلاعات ملک مورد نظر خود را جهت ارائه برای فروش یا اجاره ثبت نماید و به صورت آنلاین در سامانه ثبت کرده و برای کاربران نمایش داده شود. توجه گردد که در صورتی که مملکت مورد نظر برای اجاره می باشد می بایست در قسمت ثبت مشخصات ملک نوع کاربری آن را جهت اجاره انتخاب نماید که با انتخاب نوع کاربری اجاره ای کادرهای مربوط به مبلغ پیش پرداخت و اجاره ماهیانه فعال گردیده و می بایست آنها را با مقادیر مناسب پر کند و در صورت انتخاب نوع کاربری جهت خرید کادر مربوط به خرید فعال گردیده و کاربر مبلغ ملک جهت فروش را وارد کرده و اطلاعات ملک را در سایت ثبت کرده تا جهت نمایش به دیگر کاربران فعال گردد.

مدیر سیستم نیز می تواند جهت ورود به سیستم با استفاده از فرم ورود با در اختیار داشتن نام کاربری و کلمه عبور admin به سیستم وارد گردد. مدیر سیستم می تواند اطلاعات تمامی مشتریان به همراه نام کاربر و کلمه عبور آنها را مشاهده نماید.

 

برای خرید این پروژه کافی است با استفاده از بخش ایجاد سفارش درخواست خود را ثبت نموده تا در اسرع وقت پروژه به شما تحویل داده شود. ضمنا درصورت نیاز برای سایر مراحل پروژه با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.