پروژه ی اتللو به زبان سی شارپ به همراه داکیومنت | هستی پروژه

پروژه ی اتللو به زبان سی شارپ به همراه داکیومنت

اتللو یک بازی بصورت تخته ای(board)  هست که در قرن نوزدهم پدید آمد و گفته می شود توسط John W. Mollett یا  Lewis Waterman تحت نام  reversiطراحی شده است . البته در سال ۱۹۷۰ توسط Goro Hasegawa به اتللو تغییر نام و توسط یک شرکت بازی سازی ژاپنی به صورت تجاری تولید می شد, سپس متعاقبا توسط pressman به بازار آمریکا معرفی شد و این گونه توصیف می شد : "یک دقیقه یادگیری , یک عمر استادی" و نسخه مدرن این بازی بر اساس بازی که در سال ۱۸۸۳ توسط  لوییس واترمن انگلیسی اختراع شد می باشد و  محبوبیت قابل توجهی در پایان قرن نوزده در انگلستان بدست آورد. در ۱۸۹۸ یک ناشر معروف آلمانی "Ravensburger" شروع به تهیه یکی از اولین عنوان های این بازی کرد.در سالیان متمادی این بازی گسترش پیدا کرد .

یکی از راه های بررسی  راه حل های پیچیده ی این بازی برای رسیدن به جواب صحیح استفاده از هوش مصنوعی می باشد که با تکیه بر فناوری هوشمند امکان انجام بازی بصورت بهینه فراهم می شود.

این پروژه جوابگوی نیاز شما در زمینه ی پروژه های هوش مصنوعی با زبان برنامه نویسی سی شارپ و پایگاه داده ی sql server 2012 می باشد.پروژه با استفاده از روش minimux ایجاد شده است. ( تیم هستی پروژه امکان انجام این پروژه به زبان های دیگر را نیز دارد.  در صورت نیاز به ما اطلاع دهید.)

همچنین داکیومنت کاملی متناسب با شرایط پروژه و کدنویسی آن گرداوری شده است.

 

هم اکنون می توانید اقدام به خرید این پروژه نمایید.

برای خرید این پروژه کافی است از بخش ایجاد سفارش درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به این پروژه دسترسی داشته باشید. 

 

Ottello is famous ancient game in the world that use board and some discs to play in the right way. you can provide this game from us with artifitual intelligence that implemented in C#.Net beside sql server 2012 environment for enjoy you in this game and have chance to learn and develop it while you own it

our email for contact us : hastiproject@gmail.com

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.