هستی تخفیف : یک فرصت استثنایی | هستی پروژه

هستی تخفیف : یک فرصت واقعا استثنایی

تیم هستی پروژه به دانشجویانی که به دنبال مقاله ها , تحقیقات , ترجمه و پروژه های دانشجویی خوب , با کیفیت بالا و با قیمت مناسب می گردند تصمیم به ارایه ی محصولات خود با شرایط عالی و باورنکردنی کرده است. شما می توانید هرنوع ترجمه و تحقیق ,مقاله و یا پروژه ای با خصوصیات و قابلیت های مورد نیاز و منحصربفرد را در قسمت ایجاد سفارش ثبت کنید.

 

 با استفاده از لیست تعرفه های زیر از این مزایای باورنکردنی بهره مند شوید و با کمترین هزینه صاحب پروژه ی دلخواه خود شوید :

 

به ازای معرفی هر یک نفر  5% تخفیف

به ازای معرفی هر دو نفر ۱۰% تخفیف

به ازای معرفی هر سه نفر ۳۰% تخفیف

به ازای معرفی هر چهار نفر ۴۰% تخفیف

و تخفیف ویژه ی ما به ازای معرفی هر ۵ نفر ۵۰% پروژه ی خود را با موضوع دلخواه و یا از لیست پروژه های موجود انتخاب کنید.

 

# شما می توانید در قسمت ایجاد سفارش در فیلد معرف با وارد کردن نام خود و همچنین پر کردن سایر اطلاعات از این طرح استثنایی استفاده کنید.

 

 

معرفی برخی از پروژه های نرم افزاری هستی پروژه (حاوی تخفیف) :

 

بانکداری الکترونیک با (ASP.NET (website : یکی از جدیدترین محصولات هستی پروژه که با زبان سی شارپ و کیفیتی عالی می باشد. از قابلیت های منحصربفرد این پروژه امکان ارسال فایل از فایل سرور از طریق بلوتوث است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به اینجا مراجعه کنید.  

قیمت : ۱۱۰,۰۰۰ تومان

 

بانکداری الکترونیک (windows) : پروژه سیستم مدیریت بانکداری که به زبان برنامه نویسی قدرتمند #C و بانک اطلاعاتی Microsoft SQL Server می باشد و با رابط گرافیکی جذاب خود چشم هر بیننده ای را به سمت خود سو می دهد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به اینجا مراجعه کنید.  

قیمت : ۸۰,۰۰۰ تومان

 

پروژه ی کتابخانه به زبان #C و VB.NET : این پروژه در دو نسخه و به دو زبان #C و VB.NET توسط تیم هستی پروژه طراحی و پیاده سازی شده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به اینجا مراجعه کنید.  

قیمت : ۶۰,۰۰۰ تومان

 

پکیج مساله های کلاسیک IPC به زبان جاوا : در این پکیج برای شما سورس کامل شش مسأله ی کلاسیک IPC در زبان برنامه نویسی جاوا قرار داده شده است.این سورس ها به همراه داکیومنت با توضیحات فارسی می باشد که می توانید از آن استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر می توانید به اینجا مراجعه کنید.  

قیمت : ۵۰,۰۰۰ تومان

 

پروژه ی فروشگاه اقساطی کامپیوتر #C : این پروژه به زبان برنامه نویسی#C و پایگاه داده SQL Server ساخته شده است و شامل پیاده سازی یک سیستم فروشگاه اقساطی می باشد و همچنین دارای امکانات متعددی هست.برای اطلاعات بیشتر می توانید به اینجا مراجعه کنید.  

قیمت : ۷۰,۰۰۰ تومان

 

پروژه ی سازمان سنجش با ASP.NET : این پروژه نیز شامل پیاده سازی سایت سازمان سنجش و همچنین سیستم های ثبت نام مختلف می باشد که برای اطلاعات بیشتر می توانید به اینجا مراجعه کنید.

قیمت : ۹۰,۰۰۰ تومان

 
 
همچنین در صورت درخواست, توضیحات و داکیومنت اختصاصی برای هر پروژه موجود می باشد.
 
 

دیدگاه خود را به ما بگویید.